Ledenlijst

Ieder lid van de DZV de Eurovissers heeft zijn eigen unieke lidmaatschapsnummer (#). Toen Léon #1 en Sjaak #2 in 2002 deze site hebben gelanceerd was er nog geen vereniging. Wel kon je toen "site-lid" worden. De nummers die iedereen toen kreeg, zijn dezelfde als die nu worden gebruikt.

Sinds december 2002 is de DZV officieel opgericht, een bij Sportvisserij Nederland aangesloten hengelsportvereniging. Vrijwel alle, toen actieve Eurovissers, sloten zich hierbij aan. Later is het fenomeen site-lid verdwenen en dit verklaart de open gevallen nummers in de onderstaande ledenlijst.

Wil je lid worden van de DZV dan kun je je aanmelden via de pagina "lid worden". Ieder lid kan meedoen met de activiteiten die de Eurovissers organiseren. Ben je -nog- geen lid en wil je de sfeer eens proeven? Dat kan! Mail dan naar de evenementencommissie, of naar wedstrijdcommissie als je vrijblijvend mee wilt doen met een wedstrijdje. Als -niet- lid ben je natuurlijk altijd van harte welkom om door deze site te bladeren of een vangstberichtje achter te laten via de vangstberichten.

Hieronder is de ledenlijst opgenomen van DZV de Eurovissers:

DZV de Eurovissers heeft nu 236 Leden

    Lid

Nummer

Voornaam

Achternaam

Woonplaats

Contact 

           1
Leon
Hagen, van
Schiedam
           2
Sjaak
Ende, van der
Vlaardingen
           8
Arjan
Drunen, van
Heinenoord
           9
Ad
Kolk, van der
Almkerk
         45
Tom Brasser Rotterdam
         48
Theo
Noort, van
Dordrecht
         59
Gilles Traas Waalwijk
         68
Gerard
Jong, de
Maasdam
         71
Paul Steinebach Rozenburg
         77
Arthur
Tienen, van
Vlaardingen
         78
Sjaak Nuijt Vlaardingen
         86
Ben Vrolijk Zoetermeer
         91
Gert Bravenboer Ridderkerk
         97
Stipo Jovic Maassluis
       100
Rens Steenbergen Schiedam
       107
Joop Geschiere Tilburg
       108
Jan Groenendijk Heinenoord
       115
Theo
Ripmeester Rotterdam
       118
Harry
Harst van der
Gouda
       119
Ricardo Kalle Rotterdam
       121
Jos Mels
Krimpen aan de ijssel
       147
Koos Hubbers Rotterdam
       152
Bjorn Hubbers Rotterdam
       160
Wijnand Groen Bleiswijk
       163
Leo Lagendijk Lekkerkerk
       168
Bert 
Rij van 
Naaldwijk
       169
Reggie Doekhi Maassluis
       186
Cor
Rij van
Naaldwijk
       220
Timo
Es van
Rotterdam
       230
Armel Spee
Krimpen aan de ijssel
       240
Peter
Boeff de 
Dordrecht 
       256
Martin Kool Reeuwijk 
       261
John 
Rooijen van 
Maarsen 
       269
Edwin
Tienen van 
Vlaardingen
       272
Martin 
Drift van der 
Monster 
       278
Tom 
Pley  Leiderdorp 
       297
Leonard  Groeneweg 
Oud Beijerland 
       302
Jeroen  Brand  Eindhoven 
       312
Ab
Jonge de 
Ouddorp
       323
Johan  Peters  Vlaardingen 
       326
Wim  Peeters  Delfgauw 
       331
Erik  Remijn  Ridderkerk 
       354
Richard 
Goede de
Vlaardingen
       369
Peter 
Kooter de 
Zevenhuizen 
       372
Leo  Bol 
Oudenkerk aan de ijssel 
       379
Theo  Markus 
Straelen  (duitsland) 
       394
Henk  Verlinde  Spijkernisse 
       395
Janet  Verlinde  Spijkernisse 
       399
Rob  Huijsman 
Den Hoorn 
       406
Robert 
Berg van der 
Arnhem 
       409
Cor  Doeven  Noordwijk 
       419
Rob  Slingerland  Rockanje 
       430
Patrick  Langendoen  Utrecht 
       436
Carlo  Driessen  Helmond 
       461
Joop  Folkers  Naaldwijk 
       505
Gerard Hueting  Woerden 
       514
Hans Driessern 
Helmond
       518
Alex
Boogert van den 
Vlaardingen 
       551
Perry 
Schie van 
Noordwijk 
       563
Kees  Westdorp  Hellevoetsluis
       578
Theo  Koster  Rotterdam 
       596
Jan  Kramer  Rotterdam 
       627
Gerrit  Burgemeester  Leiderdorp 
       646
John 
Vries de 
Schiedam 
       675
Ruth 
Wingerden van 
Herwijnen 
       714
Arnold Talmon
Den Haag
       719
Piet Ootjers Ermelo
       735
Arie 
Hemert van 
Benthuizen 
       773
Philip Harcourt Gouda
       774
Jos Kuijf Gouda
       786
Patrick
Kuijf Gouda
       804
Karel
Hof op 't
Capelle aan de ijssel
       816
Graham Marshall Vlaardingen
       864
Hans
Buuren van
Maasland
       876
Frank
Timmers Schiedam
       879
Ad Baruch
Den Hoorn
       884
Branko Groenewegen Naaldwijk
       886
Paul 
Swaal van
Rhoon
       911
Rob Schuurman Wieringerwerf
       923
Sjoerd Rinsma 
Den Hoorn 
       938
Nico  Teerds  Rotterdam 
       972
Theo 
Ruigrok van de Werve 
Oostvoorne 
     1001
 Arko
Lugt van der 
Bergschenhoek 
     1005
Leo 
Rijswijk van 
Nieuwerkerk aan de ijssel
     1008
Koos 
Sluis van der 
Spijkernisse 
     1011
Richard  Breedveld  Vlaardingen 
     1021
Chris  Bogers  Leiden 
     1023
Roland  Pama  Bleiswijk 
     1026
Peter  Ooms  Rotterdam 
     1032
Peter 
Roo de 
Woerden 
     1047
Dick 
Graaf de 
Doetichem 
     1051
Jaap Klein Poortugaal 
     1052
Winston Ravenstein  Alblasserdam 
     1053
Jelle
Schuit van der
Zwijndrecht
     1054
Ruud
Noord van
Oud Beijerland
     1058
Andre  Broekhuijsen 
Ouderkerk aan de ijssel 
     1060
Danny Lemmens Veldhoven
     1064
Willem  Boon 
Ouderkerk aan de ijssel 
     1065
Arvy  Schonherr  Hoogvliet 
     1067
Nico
Groot de
Spijkernisse
     1069
Rokus 
Houwelingen van 
Rotterdam 
     1074 
George  Moerkerk  Ouddorp 
     1075
Edwin Both Barendrecht
     1081
Theo Hagenstein Schiedam
     1087
Henk Walbroek Brielle
     1101
Hans Gerdes
Oudenkerk aan de ijssel
     1112
Coen
Berg van den
Ophemert
     1122
Fred Hotting
Nieuwerkerk aan de ijssel
     1130
Jelle Bol
Ouderkerk aan de ijssel
     1131
Harrie
Venrooij van
Elshout
     1136
Bob Marien
Egdegem (B)
     1137
Ed
Ham van der
Zoetermeer
     1139
Peter-Jan Aggelen
Schoten (B)
     1149
Ian Huijsman
Den Hoorn
     1168
Willem Louman Zoetermeer
     1169
Joop Koolmoes Leiderdorp
     1176
Robert
Vliet van der
Rotterdam
     1177
Wietze
Jong de
Zoetermeer
     1179
Wilfred Wander Strijen
     1180
Wil Wycisk Hoogvliet
     1183
Leslie Lamb Spijkernisse
     1190
Nick
Brasser Rotterdam
     1194
Aart Meenhorst Haaften
     1199
Willem
Buitendijk Goudriaan
     1200
Hans
Nijs de 
Maassluis 
     1203
Peter Kloosterziel Ridderkerk
     1204
Micherl Vermulm  Rozenburg 
     1205
Theo 
Hoogen van den 
Eindhoven 
     1209
Willem  Riemsma  Muiderberg 
     1213
Jolanda 
Hoogen van den 
Eindhoven 
     1221
Arno  Koman  Vlaardingen 
     1222
Guus  Uijtterschout  Eindhoven 
     1223
Jeroen  Verolme  Rotterdam 
     1229. 
Kevin 
Toorn van der       
Hellevoetsluis 
     1230
Evert  Horden  Papendrecht 
     1255
Mario  Kosterman  Barendrecht 
     1259
Edwin 
Lange de 
Breda 
     1260
Luc  Leysen 
Wortel (B) 
     1263
Dennis  Tempelaar  Vlaardingen 
     1273
Marcel  Adriaans  Geldrop 
     1274
Andre  Sommen 
Weelde (B) 
     1275
Jacques 
Heijden van der 
Moerkapelle 
     1278
patrick 
Velthoven van 
Brecht  (B) 
     1283
Piet  Oversluizen  Pernis 
     1290
Ramesh  Doerga 
Den Haag 
     1292
Peter  Wycisk Hoogvliet
     1293
Marco  
Onink 
Nieuw-Lekkerland 
     1294
Mike  Burmester  Rotterdam 
     1295
Roy 
Rijswijk van 
Bergambacht 
     1297 
Joris  Mommersteeg  Tilburg 
     1301
Jaco 
Veldhoven van 
Rotterdam 
     1303
Marc  Huijps  Rozendaal 
     1304
Floris  Mak  Dongen 
     1305
Kevin  Korthout 
Herselt (B) 
     1306
Herman 
Wildenberg 
De Lier 
     1307
Bob  Molekamp  Breda 
     1308
Marco  Molengraaf  Rijen 
     1309
Corne 
Kar van de 
Roozendaal 
     1314
Kevin  Selders  Geldrop 
     1315 
Dirk  Dierckx 
Itegem (B) 
     1318
Gerard Liebrechts  Vlaardinegen 
     1321
Rob       
Ling  Monster 
     1322 
Joop 
Herp van 
Made 
     1328
Raymond  Waltschmit  Zoetermeer 
     1331
Tommy 
Jong de 
Zoetermeer 
     1333
Gerard 
Rijswijk van 
Bergambacht 
     1334
Willem  Hoogendoorn  Bodegraven 
     1337
Paul  Karreman  Rotterdam 
     1341
Jan Oliekan  Tilburg 
     1342
Jaap  Kloosterziel  Ridderkerk 
     1344
Olaf  Johansen  Rotterdam 
     1345
Erik  Dooren  Dordrecht 
     1348
Marcel 
Leeuw de 
Schiedam 
     1349
Andre 
Wieringen van 
Schiedam 
     1351
Rene  Geleinse  'S-Gravenzande 
     1352
Anne  Onink 
Nieuw-Lekkerland 
     1355
Ron  Langenweg  Dinteloord 
     1361
Cees  Selders  Geldrop 
     1364
Ger  Kronen  Dordrecht 
     1365
Izaak  Louwen  Rotterdam 
     1367
Marcel  Moerkerken  Hellevoetsluis 
     1368
Jef  Greefs  Kermt-Hasselt (B)
     1370
Remco  Saas  Vlaardingen 
     1371
Willy  Gryp  Wernhout 
     1374
Joop 
Dijk van 
Rotterdam 
     1379
Aad
Jong de 
Maasdam 
     1380
Richard 
Maat van der 
Scharendijke 
     1381
Christian  Hussaarts 
Nieuwerkerk aan de ijssel 
     1388
Ricardo  Teerds  Rotterdam 
     1390
Leo  Looij  Rockanje 
     1392
Harry  Vancluysen  Dinteloord 
     1393
Jamy  Burmester  Rotterdam 
     1394
Piet  Rampaart  Rockanje 
     1398
Edwin  Saas  Barendrecht 
     1399
Mike  Saas  Barendrecht 
     1400
Jeffrey  Saas  Vlaardingen 
     1403
Rene 
Berg van den 
Veenendaal 
     1405
Wessel 
Lange de 
Breda 
     1406
Pieter  Bink  Vianen 
     1407
John  Krootjes  Schiedam 
     1408
Willem  Slingerland  Brouwershaven 
     1409
Erwin  Samson  Spijkernisse 
     1410
Peter 
Gaag van de 
Krimpen aan de ijssel 
     1411
Mike  Spee 
Krimpen aan de ijssel 
     1412
Marco  
Mol  'S-Gravenpolder 
     1413
Sharona
Winter de
Arnemuiden 
     1414
Berry 
Hoogen van den 
Eindhoven 
     1416
Wim Palsgraaf
Nieuwerkerk aan de Ijssel
     1418
Wesley  Buitendijk  Spijkernisse 
     1419
Ria  Heijmans  Rosmalen 
     1420
Bjorn  Wijfje 
Alphen aan de Rijn 
     1421
Kees  Dijkhuizen  Rijswijk 
     1423
Hans  
Krijger  Bodegraven 
     1424
Jan  Dom 
Stabroek (B) 
     1425
Dae  Lindenburg  Rotterdam 
     1426
Markus  Kruschinski 
Oer-Erkenschwick (D) 
     1429
Cody Bolleboom  Zoetermeer 
     1430
Vincent Klinkenberg Rotterdam 
     1431
Marcel 
Haan Rotterdam 
     1432
Peter
Vanwonterghem
Hechtel-Eksel (B)
     1433
Wilhelm Brings
Schwerte-Ruhr  (D)
     1434
Luc Mutsaerts 
Essen (B)
     1435
Walter Bolleboom Zoetermeer 
     1436
Chris Onica Scharendijke 
     1437
Peter  Hartog  Rotterdam 
     1438
Corne  Mies Roosendaal
     1439
Jan
Kuiper  Zoetermeer
     1440
Niels  Janse  Breskens 
     1441
Ronald 
Bode de 
Capelle aan de Ijssel
     1442
Danny Looij  Hellevoetsluis
     1443
Marco Balster Rozenburg
     1444
Frans Jonkman  Maassluis