Nationale Selectie Kustvissen Heren

terug naar overzicht

Zondag, 11 juni 2017

Super trots op de Nationale selectie Kustvissen Heren!

Sinds lange tijd waarbij we heel veel 2e plaatsen haalden omdat we de 2e dag net niet goed genoeg waren lukte het deze keer in België wel en konden we zaterdagavond een feestje bouwen.Deze Interland tussen de Nationale Selecties Kust van Engeland,België en Nederland vindt ieder jaar plaats in één van deze drie landen.Dit jaar was België het organiserende land.
De ploeg bestaande uit Arjan Rijnberg,Remi Lindhoud,Michel Mosselman,Martijn Westdorp,Ruud van Noord,Jeromy van Houdt,Kristiaan Minderhoud,Marien Flipse,Klaas Winter,Marijn Gabrielse,Jeroen den Engelsman,Arjan van Moort,Kees Gillissen,Mark Huijps en de jarige Arjan de Bruijne maakten deze prestatie mogelijk.
Michel Mosselman viste 2 zeer sterke wedstrijden en pakte de totaal overwinning over 2 dagen.

Bedankt mannen!
Arthur van Tienen