Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

ALV vergadering DZV de Eurovissers

terug naar overzicht

Maandag, 22 april 2019

Beste Leden 31 Mei houden we onze algemene ledenvergadering van de Eurovissers. Zoals jullie weten stopt het volledige bestuur miv 31-12-2019. Afgelopen tijd zijn er diverse opties uitgewerkt hoe nu verder onze vereniging. Er zijn 3 mogelijke scenario's die we graag voor willen leggen aan de ALV. 1. Er komen voldoende nieuwe mensen vanuit de vereniging om bestuur en andere taken op te pakken. 2. De vereniging wordt onder gebracht bij Groot Rotterdam. 3. Digitale ZeevisVereniging de Eurovissers houd op te bestaan. Natuurlijk gaat onze voorkeur uit naar optie 1. Indien u zich kiesbaar stelt voor een functie in het bestuur dan zien wij graag deze aanmelding tegemoet via een mail aan secretaris@eurovissers.nl deze aanmelding moet uiterlijk 22 mei 2019 bij ons binnen zijn om meegenomen te kunnen worden in de ALV. De ALV wordt gehouden op vrijdag 31 mei om 20:00 uur in de Pub, Luxemburgweg 31, Europoort Agenda volgt een week voor de vergadering. Bestuur DZV de Eurovissers